Zamanı Donduran Kolyeler Flove.ly’de!

Zamanı Donduran Kolyeler Flove.ly’de!

(ilandır)

Kadınların erkeklere göre çiçekleri ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Kadınların çoğu çiçeklere karşı kayıtsız kalamaz ve bu nedenle baktıkları her yerde çiçek görmek, gezindikleri her yerde çiçek gibi görünmek ve çiçekli giysiler, eşyalar, evler almak isterler. Bu denli sevilen bir çiçeğin solduğunda kim üzülmez ki… Şimdi size hiç solmayan, tüm renklerini ilk günkü gibi koruyan gerçek çiçekten yapılma takılar olduğunu söylesem, inanmazsınız değil mi? Ancak inanmanız gerekiyor çünkü flovely ile bu mümkün. Gerçek çiçek kolye, içerisinde gerçek çiçeklerin olduğu el yapımı bilezik modelleri ve yine gerçek çiçeklerle yapılan telefon kılıfı çeşitleri… Hepsi birinci kalite, hepsi şık…

Kolyeniz çiçeğinizi, çiçeğiniz sizi anlatsın…

Tamamı el yapımı, tamamı gerçek çiçek olan kolyeler ile giysilerinize neşe ve anlam gelecek. Bildiğiniz gibi her çiçeğin kendine özel bir anlamı vardır. Kırmızı güller aşkı ve çok sevmeyi anlatırken, karanfiller ise dostluğu, özlemi anlatır. Begonyalar güzelliği vurgularken, bolluğun sembolü olan kasımpatılar ile siz de birbirinden anlamlı ve gizemli mesajlar verebilirsiniz. Tamamı preslenerek ve kurutularak yapılan el yapımı takılar bu nedenle çok özel ve çok farklı bir aksesuar olarak hayatınızda yer alacak.

Üstelik flove.ly store üzerinden ne alırsanız alın, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo fırsatıyla ister iş yeri, ister ev, isterseniz misafirlikte olun aksesuarlarınız ayağınıza gelsin.

Bu haber toplam 963 defa okunmuştur