Sony Xperia Z Özellikleri

Bu akıllı telefonu diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliklerden biri de su geçirmemesidir.

İnsanlar arası iletişimi sağlayan cep telefonları günümüzde oldukça gelişme göstermektedir. İletişim kurmamızın yanı sıra her türlü işlemi yapmamızı sağlayan telefonlar çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Son zamanlarda insanların en çok tercih ettiği modellerden biri olan sony xperia z oldukça üstün özelliklere sahip kaliteli bir telefon olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça ince düşünülerek hazırlanan bu tasarım kullanım kolaylığı ve sağlamlığı ile insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Site üzerinden telefonun özelliklerinin yanı sıra her açıdan çekilmiş olan fotoğraflarını da inceleme imkanına sahipsinizdir.

Bu akıllı telefonu diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliklerden biri de su geçirmemesidir. Kamera özellikleri ile de oldukça göz kamaştıran xperia z cep telefonu modeli arka kamera 13 MP iken ön kamera özelliği 2,1 MP olarak tasarlanmıştır. Kamera özellikleri sayesinde telefon ile en güzel anlarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Veri transferinin bluetooth ile sağlandığı bu telefonu site üzerinden de kolayca inceleyebilirsiniz.  Özellikle mağazaların telefon için verdiği fiyat tekliflerine de göz atarak telefonu hangi mağazadan alacağınıza karar vermeniz mümkündür.

Telefonun performansı ve hızı oldukça iyi olduğu için insanları birden fazla uygulamayı aynı anda kullanma imkanı sizleri bekliyor. 2330 mAh pil kapasitesine sahip olan xperia z cep telefonu güç tasarruf modu sayesinde pil ömrünü uzatma imkanına sahipsinizdir. Böylece gün içinde sandığınızdan daha fazla kullanım sağlamanız mümkündür. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony-xperia/z-p131663157/ linkini tıklayarak telefonu ayrıntılı olarak inceleme imkanına sahipsinizdir.

(ilandır)

Bu haber toplam 3569 defa okunmuştur