Düğün Dernek 2

Düğün Dernek 2

 

Düğünden dernekten kendini alamayanlar için hazırlanan ve yeni bölümleri ile herkesi coşturan düğün dernek filmi büyük bir izleyici kitlesi ile yeniden sevenlerinin karşısında. Doyasıya gülmek isteyenler için hazırlanan Düğün Dernek Sünnet filminde büyük bir ekip çalıştı. İlk filmin başarısını neredeyse dörde katlayan yeni bölümde başrol oyuncuları da büyük bir performans gösterdi. Kadronun yeniden bir araya gelmesi ise seyirciyi de sevindirdi. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i bir arada görmek isteyenlerin fazlaca merak ettiği filmde düğün olarak sünnet düğününden bahsediliyor. Birinci bölümde oğlunu evlendiren İsmail bu seferde torununun sünnet düğününü yapıyor.

Düğün Dernek İzlenmez Mi?

Komedi dalında izleyebileceğiniz harika filmlerden biri olan düğün dernek izle filmi doyasıya gülmek isteyenler için harika bir deneyim olacak. Düğün Dernek varmış eğlenelim, gülelim dediğinizde Ahmet Kural’ın Fikret karakterinin peşine takılabilir ve gülmeye başlayabilirsiniz. Türk komedisinin en seçkin örneklerinden olan bu filmde başroller yine Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oluyor. Rasim Öztekin ve Barış Yıldız gibi ünlü isimlerinde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturuyor. Müziğini ise Aytekin Ataş’ın hazırladığı bu filmde sadece komedi dolu dakikalar değil aynı zamanda aşk kokulu sahnelerde görebileceksiniz. Müziği de dikkatinizi çekecek olan bu filmde konu yine düğün ancak bu düğün bir başka düğün.

Hasılatı Tavan Yaptı!

Gülmek isteyenler için hazırlanan dugun dernek izle filmi dikkat çeken hasılat sonuçları ile de sosyal medya üzerinde yer alıyor. İlk filmde elde ettiği şöhreti bu filmde üçe hatta dörde katlayan Sünnet, eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenlerin akınına uğradı. İlk üç günlük hasılat ve izlenme oranları karşılaştırıldığında Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar yapımlarını da geride bırakmaya çalışan filmin hasılatı oldukça fazla. İlk gösterimde 200 salon ile açılışı yapan filmin bilet kuyrukları o kadar uzundu ki yeniden 400 salon açıldı. Bu nedenle yer bulmakta zorlanan ve bilet arayan komedi severlere eğlence dolu sinema salonları gösterilmiş oldu. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren filmin bir aylık hasılatı ise oyuncularını sevindirecek cinsten.

Düğüne Derneğe Gel!

Düğün Dernek filmi 5 haftalık süreç içerisinde elde ettiği hasılatla adından söz ettirirken komik sahneleri ile de dikkat çekiyor. İsmail torununun sünnetini yapmaya karar veriyor ve eski ekip bu bölümde yeniden bir araya geliyor. Eskileri yâd ederken birden kendilerini yeniden karışık işler içerisinde bulan ekip bu düğün illa ki yapılacak diyorlar ve işin içine her şey karışıyor. Acele işe şeytan karışır derler ancak bu filmde işin içine komedi, heyecan, gülücükler, aşk ve gündelik hayatımızdan kareler karışabiliyor. 2013 yılında çıkış yaparak büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Düğün Dernek ekibi yeni filmlerinde üçüncü olacak oan film hakkında da ipuçları veriyor.

(İlandır)

Bu haber toplam 2521 defa okunmuştur