Dostlarımız İçin Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Yakın arkadaşınıza yılbaşı hediyesi almaya mı karar verdiniz? Arkadaşınıza özer tasarlanan yılbaşı hediyeleri ile onu sevindirin.

En güzel hediye elbette hep yanımızda duran dostlarımızdır. Ancak kimi zaman arkadaşlarımız uzaklarda olabiliyor ya da yeteri kadar vakti onlara ayıramıyoruz. Böyle durumları telafi etmek için ise birkaç yolumuz var. Uzaklarda bile olsanız, çok sık görüşmeseniz bile sizi hatırlatacak yılbaşı hediyeleriyle tanışın. Özenle şeçilmiş yılbaşı hediyeleri hem arkadaşlarınızı mutlu edecek hem de  pratik kullanım imkanı sunacak.

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-1.jpg

Arkadaşınız uzaklarda olsa dahi bu yılbaşı hediyesiyle sizi yakınınız da hissedecek. Kişiye özel olarak hazırlanan metal çakmak, istediğiniz tarih ve isim ile üretilebiliyor.

Kişiye Özel Atkı Bere Eldiven Seti

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-2.jpg

Kişiye özel olarak tasarlanabilen atkı, eldiven ve bere seti, arkadaşlarınızı soğuklardan korur. Siyah ve krem renk seçenekleri bulunan atkı bere ve eldiven seti, hem erkek hem kadın arkadaşlarınıza alınabilir.

Clapperboard - Sinema Klaketi

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-3.jpg 

Sinema hayranı olan arkadaşlarınıza bu klaketi hediye etmekten çekinmeyin. Sinemaseverlerin yakından tanıdığı klaket, yılbaşında arkadaşlara alınabilecek en güzel hediyelerden.27x30 cm boyutlarındakiklaket, ahşaptan üretilmiştir.      

http://www.buldumbuldum.com/hediye/clapperboard_sinema_klaketi/

Kişiye Özel 5000 MahPower Bank

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-4.jpg

Günümüzdeki en büyük ihtiyaçlardan birisi de enerji. Kişiye özel olarak tasarlanabilen bu powerbank, arkadaşlarınızı asla yarı yolda bırakmaz. Üstelik kırmızı, mavi, siyah ve gri olmak üzere 4 renk seçeneği bulunuyor.

Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Makyaj Aynası

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-5-001.jpg

Arkadaşlara alınabilecek en güzel hediyelerden birisi de aynalardır. Arkadaşlarınızın ismini de yazdırabileceğiniz makyaj aynası, ahşap tasarımıyla dikkat çekiyor.

Kişiye Özel 2016 Yılbaşı Kupa Bardakları

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-6.jpg

Yılbaşı temasına bürünmüş bu kupa bardaklar, sizi hep arkadaşlarınıza hatırlatacak. Kişiye özel olarak fotoğraflarla ve mesajlarla hazırlanan kupa bardaklar, porselen malzemeden üretiliyor. Özel baskı teknolojisiyle hazırlanan kupa bardakların kalitesini kaybetmemesi için elde ve ılık suda yıkamanız tavsiye edilir.

Geyikli Yılbaşı Termosu

yakin-arkadaslar-icin-yilbasi-hediyeleri-7.jpg

Bu sevimli tasarıma sahip termos ile arkadaşlarınız soğuk havalarda bile sıcacık içeceğin keyfini çıkarabilecek. Üstelik kişiye özel olarak hazırlanıp arkadaşlarınıza iletiliyor.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/geyikli-yilbasi-termosu/

Bu haber toplam 728 defa okunmuştur